Aanmelden voor feest 25 jarig bestaan

ALLEEN VOOR LEDEN

In het weekend van 1 t/m 3 september vieren we het 25 jarig bestaan van onze vereniging.

Om dit weekend zo goed mogelijk te organiseren is het belangrijk nu al te weten wie er komen en met hoeveel personen. Daarvoor dient het aanmeldingsformulier. Click op deze  link om je aan te melden. Dus ben je van plan om te komen, vul dan dit formulier direct in en verstuur het via de genoemde link. Kun je niet het hele weekend maar alleen op zaterdag dan kan dat natuurlijk ook. Bij een aantal activiteiten willen we ook weten of je partner/introducee, indien je die meebrengt, geïnteresseerd is om mee te doen. Geef dat dus duidelijk aan in het tweede deel van de betreffende vraag.

Je inschrijvingen dient uiterlijk op 31 mei aanstaande bij ons te zijn.